MatkustajatPaketitYritysasiakkaatPalvelupisteet
Kirjaudu
Etusivu
Johdon yhteystiedot

Johdon yhteystiedot

Janne Jakola

Janne Jakola

Toimitusjohtaja
janne.jakola@matkahuolto.fi
Johanna Haanpää

Johanna Haanpää

Asiakaskokemus- ja markkinointijohtaja
johanna.haanpaa@matkahuolto.fi
Riku Korpela

Riku Korpela

Lakiasiainjohtaja
riku.korpela@matkahuolto.fi
Hanna Laakso

Hanna Laakso

Henkilöstöjohtaja
hanna.laakso@matkahuolto.fi
Leila Lehtinen

Leila Lehtinen

Johtaja, Matkustaja- ja Liikennöitsijäpalvelut
leila.lehtinen@matkahuolto.fi
Teemu Naatula

Teemu Naatula

Talousjohtaja
teemu.naatula@matkahuolto.fi
Kati Nevalainen

Kati Nevalainen

Johtaja, Pakettipalvelut
kati.nevalainen@matkahuolto.fi
Juha-Pekka Pirvola

Juha-Pekka Pirvola

Myyntijohtaja
juha-pekka.pirvola@matkahuolto.fi
Mika Rajanen

Mika Rajanen

Johtaja, ICT, digitalisaatio ja projektitoimisto
mika.rajanen@matkahuolto.fi
Jari Vainio

Jari Vainio

Johtaja, tuotanto ja palveluverkosto
jari.vainio@matkahuolto.fi

Osta liput – hae aikataulut

Mistä
Mihin
Hae aikatauluja

Vaihda maisemaa pikkurahalla

Nettiliput alk. 2 € + palvelumaksu 0,50 €
Turku
Tampere
2 €
Turku
Helsinki
2 €
Tampere
Helsinki
2 €
Huittinen
Tampere
3 €
Pori
Helsinki
4 €
Oulu
Kemi
5 €
Jyväskylä
Turku
7,50 €
Jyväskylä
Kuopio
7 €
Oulu
Rovaniemi
8 €