ResenärerPaketFöretagskunderServiceställen
Logga in
Första sidan
Företagskunder
Företagsförsäljning

Företagsförsäljning

Företagsförsäljning av pakettjänster

Försäljningar

Juha Kauhanen

Juha Kauhanen

Försäljning
040 184 6219juha.kauhanen@matkahuolto.fi

Södra Finland

Janne Jaskara

Janne Jaskara

Regionförsäljningchef
040 175 7349janne.jaskara@matkahuolto.fi
Laura Lydecken

Laura Lydecken

Regionförsäljningschef
040 457 0420laura.lydecken@matkahuolto.fi

Sydöstra Finland

Pekka Hyväri

Pekka Hyväri

Regionförsäljningschef
0400 862 696pekka.hyvari@matkahuolto.fi

Sydvästra Finland

Tero Hartola

Tero Hartola

Regionförsäljningschef
040 485 3889tero.hartola@matkahuolto.fi

Mellersta Finland

Anne-Marie Punkka

Anne-Marie Punkka

Regionförsäljningschef
050 594 1787anne-marie.punkka@matkahuolto.fi

Östra Finland

Harri Voutilainen

Harri Voutilainen

Regionförsäljningschef
050 539 7701harri.voutilainen@matkahuolto.fi

Norra Finland

Lauri Linnanmäki

Lauri Linnanmäki

Regionförsäljningschef
050 570 4980lauri.linnanmaki@matkahuolto.fi

Riksomfattande lösningar för nyckelkunder

Juhani Leppänen

Juhani Leppänen

Chef för nyckelkunder
0400 504 542juhani.leppanen@matkahuolto.fi
Joonas Peura

Joonas Peura

Chef för nyckelkunder
040 836 6329joonas.peura@matkahuolto.fi
Tuomas Räisänen

Tuomas Räisänen

Chef för nyckelkunder
0400 215 235tuomas.raisanen@matkahuolto.fi

Samarbetspartner och integration

Utrikes transporter och riksomfattande lösningar

Företagsförsäljnings direktör

Juha-Pekka Pirvola

Juha-Pekka Pirvola

Försäljningsdirektör
040 545 4870juha-pekka.pirvola@matkahuolto.fi

Företagsförsäljning av passagerarlösningar

Merja Härkönen

040 185 3018

merja.harkonen@matkahuolto.fi

Tidtabeller och biljettköp

Varifrån
Vart
Sök tidtabeller

Webbrabattbiljetter

Från 2 € + serviceavgift 0,50 €
Åbo
Tammerfors
2 €
Åbo
Helsingfors
2 €
Tammerfors
Helsingfors
2 €
Vittis
Tammerfors
3 €
Björneborg
Helsingfors
4 €
Uleåborg
Kemi
5 €
Jyväskylä
Åbo
7,50 €
Jyväskylä
Kuopio
7 €
Uleåborg
Rovaniemi
8 €