MatkustajatPaketitYritysasiakkaatPalvelupisteet
Kirjaudu
Etusivu
Yritysasiakkaat
Företagsförsäljning

Företagsförsäljning

Företagsförsäljning av pakettjänster

Försäljningar

Juha Kauhanen

Juha Kauhanen

Myyjä
040 184 6219juha.kauhanen@matkahuolto.fi

Södra Finland

Janne Jaskara

Janne Jaskara

Aluemyyntipäällikkö
040 175 7349janne.jaskara@matkahuolto.fi
Laura Lydecken

Laura Lydecken

Aluemyyntipäällikkö
040 457 0420laura.lydecken@matkahuolto.fi

Sydöstra Finland

Pekka Hyväri

Pekka Hyväri

Aluemyyntipäällikkö
0400 862 696pekka.hyvari@matkahuolto.fi

Sydvästra Finland

Tero Hartola

Tero Hartola

Aluemyyntipäällikkö
040 485 3889tero.hartola@matkahuolto.fi

Mellersta Finland

Anne-Marie Punkka

Anne-Marie Punkka

Aluemyyntipäällikkö
050 594 1787anne-marie.punkka@matkahuolto.fi

Östra Finland

Harri Voutilainen

Harri Voutilainen

Aluemyyntipäällikkö
050 539 7701harri.voutilainen@matkahuolto.fi

Norra Finland

Lauri Linnanmäki

Lauri Linnanmäki

Aluemyyntipäällikkö
050 570 4980lauri.linnanmaki@matkahuolto.fi

Riksomfattande lösningar för nyckelkunder

Juhani Leppänen

Juhani Leppänen

Avainasiakaspäällikkö
0400 504 542juhani.leppanen@matkahuolto.fi
Joonas Peura

Joonas Peura

Avainasiakaspäällikkö
040 836 6329joonas.peura@matkahuolto.fi
Tuomas Räisänen

Tuomas Räisänen

Avainasiakaspäällikkö
0400 215 235tuomas.raisanen@matkahuolto.fi

Samarbetspartner och integration

Tuomas Määttä

Tuomas Määttä

Kehityspäällikkö
041 459 0347 tuomas.maatta@matkahuolto.fi

Utrikes transporter och riksomfattande lösningar

Seppo Mäntynen

Seppo Mäntynen

Tuotepäällikkö
0400 484 278seppo.mantynen@matkahuolto.fi

Företagsförsäljnings direktör

Juha-Pekka Pirvola

Juha-Pekka Pirvola

Myyntijohtaja
040 545 4870juha-pekka.pirvola@matkahuolto.fi

Företagsförsäljning av passagerarlösningar

Tarja Virolainen

Tarja Virolainen

Avainasiakaspäällikkö
040 537 4310tarja.virolainen@matkahuolto.fi

Osta liput – hae aikataulut

Mistä
Mihin
Hae aikatauluja

Vaihda maisemaa pikkurahalla

Nettiliput alk. 2 € + palvelumaksu 0,50 €